audi.kr.ua/219740584-audi-100-z-25-tysyach-.php

Audi 100 за 25 тисяч рублів


f30b6c3e

 Кирило Головко
Audi 100 за 25 тисяч рублів
Вітаю надрозумів всієї інтернету, ДОПОМОГТИ. Є Audi 100 С3 з гнилими порогами та проблеми якісь у баку, поміняти щось потрібно в ньому, у подарунок піде. Коштує 25К RUB, Фото авто немає, але бачив живим, але не переглядав на скільки там все погано, але авто на повному ходу в одного власника більше 10 років. Стоїть в атмосфері, не під дахом. Дивився на авто авто за 25К audi-BMW і нашу класику, і можна сказати що автомобілів немає за 25К.Відповіді:

Oldi
За 25 він і буде такою самою. Думаєте вона на ходу, вона не гнила) Ну за такі гроші можна взяти мопед

Володимир Іванов
Металобрухт????

Сержант
Дорого, її навіть на металобрухт за такі бабки не здаси...

Юра Північний
Пороги це нісенітниця. Знизу пальцем потикай: може виявитися, що навіть фанерку під сидічку вже не підкласти - тупо нема на що спертися. Боляче попе буде, коли вона на асфальті раптом опиниться. Коли, незалежно від вартості авто, кажуть "Та там одну нісенітницю поміняти треба", але при цьому самі її не змінюють - біжи. Хоча, з іншого боку, 25 це божа ціна для першого наступу на граблі.

venelane pois
у нас їх здають або в металобрухт або на сміттєзвалище в металобрухт навіть вигідніше, вага більше, автозвалища по 100 євро дають

Палпутін
за 25 жигу ще пошукати щоб не зовсім труп. ауді ця вже давно труп

Дмитро Сосновський
таке купувати, треба сто разів подумати. а не гадати, жени на сто і думай сам

Капрал
Здати на металобрухт та на виручені гроші купити старий мопед!

Михайло
але не переглядав скільки там все погано - Так треба подивитися і потім вже думати. Бо з початковими 25 можна і на всі 200 прилипнути.

Альберт
теж знайшов авто, кузов непоганий, думав-думав, брати не брати, потім посидів порахував у підсумку цінник за полтос перевалив, а я то знаю що мінімум на півтора ще множити треба а то й два..., коротше не готовий стільки знову вкладатися і потім якщо що знову комусь за півціни віддавати...


PL: http://audi.auto.pl/219740584-audi-100-z-25-tysyach-.php