audi.kr.ua/224089975-novya-ld-vest-ili-udi-.php

Нова лада веста чи ауді тт у нормальному стані?


f30b6c3e

 Щоденник Хардгейнера Gorin
Нова лада веста чи ауді тт у нормальному стані?
Чисто тематична тема Допустимо тачка для 1-2х чоловік пропонується Лада веста нова Або ауді тт 2007-2010 років не захитана на повному ходу (обслугована) Що б вибрали чи порадили і чому?)Відповіді:

makc фролів
Ауді бери тт, тазик є такзік що сказати.

Артемій Михайлов
Природно ауді, лада згниє за 2 роки.

ANNA SMIRNOFF
Якщо є гроші на обслугу та кінські податки, то природно Audi.

Алекс
якщо кваттро - то однозначно ТТ

Вася Васін
Нова Веста природно. ТТ-шку 13-річну ти обслуговувати втомишся. Та й набридне вона швидко. Маленька, незручна. Так, на рази три-чотири покататися.

1
Ауді твоя через місяць зламається, вкладеш у неї половину вартості звістки і купиш гранту, щоб їздити коли ауді зламана. Не буває 10 літніх машин у ідеальному стані, точніше бувають, але їх не продають.

Кирило Кондратьєв
Якщо ненадовго новий тазик витримає пару років насильства від рукожопих легко, і в ціні не сильно присяде. ТТ стару драти дорого вийде, це дорога блть)))

paDJero
Є огляд на ютуб каналі "Лиса рулит" за 350 тисяч порівнює аудіо а8 і гранту. Загалом гранта виграє. У ауді помилок море горить, запчастини дорогі, жере як корова, в бруді застряє, а на гранті немає проблем і вона нова

AMIGO.
ауді бери буде приємно душі, якщо на гаманець давити не буде. ну якщо не сподобається своїм друзям хто радив ауді її продаси в обмін на нову весту.

King
У мене Веста шостий рік. Пробіг 68000. Кузов оцинкований, ніякої іржі. З поломок крильчатка на помпі лопнула на 65 тисяч і заміна паливного фільтра всередині бака (той ще гемор). Ремонт недорогий. Збираюсь знову поміняти на Весту (тільки не Іксрей)

бухарський
Ось у нас тт на Уй не потрібна повір

Капрал
Я б узяв "Весту", щоб не бути прив'язаним до гарного асфальту, як трамвай до рейок, через низький кліренс.


PL: http://audi.auto.pl/224089975-novya-ld-vest-ili-udi-.php