audi.kr.ua/224387982-chto-luchshe-saab-9-5-.php

Що краще saab 9-5 або Audi a4 b5


f30b6c3e

 Жека Глибін
Що краще saab 9-5 або Audi a4 b5
Привіт громадяни водії підкажіть будь ласка що краще saab 9-5 або Audi a4 b5 Знаю що різні марки шведи і німці але мені потрібна машина в якій буде комфортно їздити в ціновій категорії 150-200к з цих двох і бажано що б не найдорожче обслуговування і не їздити щотижня в сто як БМВісти (вибачте на факти не ображаються) Була ластівка saab 9000 turbo вона шедевр не посперечаєшся а ось про літак 9-5 нічого не знаю а володарем кілець не був жодного разу Підкажіть будь ласка вдячнийВідповіді:

Приціл
Вольво S-60 cross country краще

Турист
СААБ була машина лікарів, адвокатів, ветеринарів та студентів!

tuev
Слова "не найдорожче обслуговування" та дво-трилітровий турбомотор не сумісні. Китайцям, загалом-то oxep, існує марка чи ні. Вони клепають будь-які деталі на будь-які машини. Але у випадку сааба з запчастинами справді проблема, я дивився каталоги інтернет-магазинів. Зроблено на основі опель вектра. А насправді ніфіга там не вектра, а лютий вінегрет. Зате зручно, так. Це щодо одного покоління. Сааб 9-5 2010 я живцем не бачив.

Алекс
Кільця брати лише кваттро. У решті випадків - шведа. Якщо ви знайдете універсал - взагалі бомба.

Aston DBS
Saab краще, як на мене, але тільки з обслуговуванням біда може виникнути, так що краще Audi, він хоча б більш поширена, з з/ч проблем не буде


PL: http://audi.auto.pl/224387982-chto-luchshe-saab-9-5-.php