audi.kr.ua/224679579-stoit-li-pokupt-udi-4-.php

Чи варто купувати ауді а4 б8 або пасат в6 з пробігом близько 200 000 без тролінгу


f30b6c3e

 Чому Чомувович
Чи варто купувати ауді а4 б8 або пасат в6 з пробігом близько 200 000 без тролінгуВідповіді:

Олексій Глушенков
Дивляться не модель, а стояння та ціну. Інша машина за три роки кінчається... якщо її в хвіст і гриву... Причому ціну за неї просять як за трирічну.

Денис Барсов
Якщо ціна якість відповідають бюджету – чому ні?)

λ
так ні не знаю

Дорогий Джон
для тролінгу човен потрібний, і мотор бажано 4Т, щоб на неодружених не грівся і добре тягнув

Aren Bea
Треба дивитися чи знати стан кузова, інжекторів, амортизаторів, найкоротше, особливо дорогого, наприклад інжекторів. Напиши чек-лист для перевірки автомобіля або знайди готовий, і перевіряй усі, включаючи стійки, пороги, тиск у циліндрах, олію, коробку передач. Наприклад беремо акумулятор, дивишся рік випуску та перевіряєш стан, напругу та працездатність навантажувальною вилкою. І знати скільки коштуватиме ремонт чи заміна. Коли заповниш усе, перевіриш кілька, знатимеш на 90% стан автомобіля і вибереш. Завжди бери з собою партнера, або двох. Потім можеш покататися, Я думаю, що більшість торгашів будуть проти таких перевірок. Зазвичай продають із реальним за 300 або 500, коли інжектори напівживі, заміна яких у копієчку. Знав людину, він лише післяпрокатні купував, бо там ще гарантований ресурс є на 200-300 тис пробігу та продавав після кількох років. Про інжектора він розповідав, і ще ленд круїзер бачив куплений з втомленими інжекторами.

<>
Треба сідати в машину та проїхати кл, близько 30

ALEX***
За 200 тис. з машинкою багато чого цікавого трапляється. Попадалися "справжні німці з пробігом Німеччиною". Обману не було, ось тільки замовчувалося, що в кращому випадку їх ґвалтували турки та албанці, не дбаючи про наслідки (про заміни тих. рідин і розхідників наїзники і не думали), у гіршому - потоплені... так що... удачі!

Ev Fed
Була у дружини А4 2 літри дизель універсал 152 сили, відмінний автомобіль. Продала його з пробігом 210 тис км.

port port
Сусід поперся в Польщу і купив В6 на дизелі... При цьому ціну брав "вище за ринок", всю тачку обнюхав, обстукав, облизав... І? За кілька місяців провернуло вкладиші коленвала... Капремонт...

Дальнобійник 100%
VAG, Мерс та інше німецьке з 2007-08 рр. для мене померло. Лише Корея. Або Японія. Навіть краще Китай, ніж німці

В'ячеслав Шубін
не варто так як вони сипляться якщо ви хочете міцну машину з пробігом, то краще зупиніть свій вибір на мерседесі, а знайти хороший мерседес з пробігом ви можете в салоні https://www.mercedes-panavto.ru/ru/desktop/passenger-cars. html#


PL: http://audi.auto.pl/224679579-stoit-li-pokupt-udi-4-.php